Jdi na obsah Jdi na menu
 


JAK TĚ TANEC S TOUTO DROGOU PŘIVEDE DO ZÁHUBY !!!

Tanec se smrtí?

Extáze je nelegální. Když je extáze smíchaná s alkoholem, je velmi nebezpečná a může být dokonce smrtící. Rozhodli jste se strávit noc na party s přáteli ? Všichni jste si vzali extázi, která začala velmi rychle účinkovat. Jedna holka tančila a tančila a sama sebe donutila překonat svou mez. Druhý den byla holka mrtvá. Příčina ? Drogová intoxikace !!!

Co je to extáze ?

Původně byla vyrobena německým farmaceutickým koncerem Merck v roce 1912. Byla vyrobena z metylen-dioxymetamfetaminu, což je psychoaktivní droga, která má podobné stimulační vlastnosti jako metamfetamin. Vyskytuje se nejčastěji ve formě tablet, ale může se také využívat injekčně nebo jinými způsoby.                                                                          Slangové názvy :  éčko, bobule, kulatý, tableta, koule, pilulka, smajlík, kolco, pilulka lásky...

Domnělá pilulka lásky zbavena masky:

Extázi se často říká pilulka lásky, protože zintenzivňuje vnímání barev a zvuků a údajně zesiluje pocity prožívané při dotecích a laskání druhé osoby, zvláště v průběhu pohlavního styku. Extáze, ale obsahuje halucinogeny, tedy drogy, které působí na mysl tak, že lidé vidí nebo cítí věci, které nejsou skutečné. Halucinogeny promíchávají obrazy v mysli a mohou uživatele vrátit do děsivého nebo smutného zážitku z minulosti, na který se uživatel zafixuje bez toho, aby si to uvědomil.                                                                                                                   Extáze způsobuje emocionální škody a uživatelé často trpí depresemi, zmatením, těžkými stavy úzkosti, paranoiou, psychotickými epizodami a dalšími psychickými potížemi.

Následky užívání extází:

Extáze tlumí přirozené varovné signály vysílané tělem do mozku. Výsledkem je, že jedinec po užití drogy překoná své fyzické meze a výdrž. Člověk si neuvědomuje, že dochází k přehřátí organizmu a může ztratit vědomí nebo dokonce umřít v důsledku přehřátí.

Krátkodobé účinky: zhoršený úsudek, falešný pocit náklonnosti, zmatek, deprese, problémy se spánkem, těžké stavy úzkosti, paranoia, touha po další dávce, svalové napětí, nevolnost, nedobrovolné skřípání zuby, zamlžené vidění a slabost, zimnice nebo otoky.

Dlouhodobé účinky: dlouhotrvající poškození mozku ovlivňující myšlení a paměť, degenerace nervových svazků a zakončení, poškození těch částí mozku, které regulují důležité funkce jako je učení, spánek a emoce, deprese, úzkost a ztráta paměti, selhání ledvin, psychóza, krvácení a výrony, smrt, křeče a kardiovaskulární selhání.